Ви можете поповнити баланс свого акаунта, щоб сплачувати з нього всі рахунки, які з’являються у панелі клієнта: рахунок за продовження послуги, рахунок за зміну тарифного плану, рахунок за допомогу технічних фахівців тощо.

Як додати кошти на баланс

Ви можете поповнити баланс вручну, а також отримати кошти за акцію, яку проводить наш маркетинговий відділ. Поповнити баланс прямо зараз.

Як списуються грошові кошти з балансу

Коли система виставить новий рахунок, з балансу автоматично спишеться доступна сума. Якщо ця сума повністю покриває виставлений рахунок, функціонування послуги автоматично продовжується. Якщо суми недостатньо, кошти спишуться, а сума до сплати зменшиться. Залишок ви зможете оплатити будь-яким зручним для вас способом.

Якщо ви поповнили баланс після виставлення рахунку, кошти не спишуться автоматично. Для їх списання необхідно перейти у виставлений рахунок, і в розділі «Виберіть спосіб оплати» ввести необхідну суму і натиснути кнопку «Використовувати кошти на балансі».

Автоматична оплата рахунку на продовження домену не спрацює, якщо сумарний об’єм сплачених у минулому рахунків не перевищує $15. На рахунки на продовження хостингу та інших послуг це правило не розповсюджується.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!