У разі, якщо дії, які необхідно зробити з сервером, входять до базового обслуговування, вони будуть виконані безкоштовно. А якщо необхідно провести дії, які не входять до базового обслуговування, ви можете скористатися послугою «Системне Адміністрування на вимогу». Ця послуга платна і її вартість становить $30 на годину. Мінімальна вартість замовлення адміністрування на вимогу становить 20 хвилин ($10). Користуватися цією послугою можна у будь-який час і в необмеженій кількості.

Процедура замовлення послуги така:

  1. Вам необхідно скласти технічне завдання для наших фахівців з докладним описом того, що повинно бути встановлено/зроблено на сервері та відправити його за допомогою тікет-системи.
  2. Наші технічні фахівці оцінять можливість виконання технічного завдання та оцінять час, необхідний для вирішення вашого питання, і дадуть відповідь через тікет-систему.
  3. У разі, якщо вартість робіт вас влаштує, ви повідомляєте про це нам і технічні фахівці починають роботу.
  4. Після завершення робіт ви отримаєте відповідне повідомлення від технічних фахівців.
  5. Вам необхідно підтвердити коректність дій, вироблених технічними фахівцями. Якщо ж вас результат не задовольнить, повідомляєте нам і ми розбираємося з питаннями, які виникли.
  6. Після підтвердження коректності виконаних робіт ви отримаєте рахунок на оплату наданих послуг.

Також, будь ласка, перед складанням технічного завдання переконайтеся, що необхідне вам ПЗ сумісне з операційною системою, встановленою на вашому VPS, а вимоги даного ПЗ відповідають характеристикам вашого тарифу. Наприклад, чи достатньо буде ОЗУ або потужності процесора для підтримки працездатності ПЗ на належному рівні.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!