У нас віртуальний хостинг (крім хмарного), реселлер-хостинг та VPS доступні у таких локаціях:

  • Львів, Україна
  • Роттердам, Нідерланди
  • Атланта, США

Рекомендуємо обирати локацію, яка ближче до країни, де мешкає більшість відвідувачів сайту.

Ось нюанси, які слід враховувати, якщо ви вирішите змінити локацію сервера.

Роботи з перенесення виконують наші технічні фахівці безкоштовно. Якщо у вас зараз йде тестовий період хостингу, будь ласка, зверніться до нас для обговорення умов перенесення.

Ви можете обрати зручний час, коли потрібно перенести сайт. Краще робити це вночі, коли відвідувачів на сайті мінімально та на ньому не планується жодних змін.

Після перенесення на сервер в іншій локації зміниться IP-адреса. Якщо домен спрямований на наші DNS-сервери, IP-адреса оновиться автоматично: нічого міняти у функціоналі керування DNS-записами не потрібно. Зі свого боку, ми зменшимо TTL, щоб швидше пройшов DNS-propagation (оновлення кешу в системі DNS).

Якщо домен спрямований на інші DNS-сервери (наприклад, Cloudflare), сайт потрібно буде спрямувати на нову IP-адресу вручну. Робиться це на боці компанії, якій належать DNS-сервери.

Нову IP-адресу ми повідомимо після перенесення. Також ви зможете дізнатися нову IP-адресу в cPanel — Загальні відомості — Відомості про сервер. Як тільки ви зміните IP-адресу, розпочнеться процес DNS-propagation.

Якщо захочете перевірити, на які DNS-сервери спрямований ваш домен, ось наші DNS-сервери:

  • dns1.hostiq.ua та dns2.hostiq.ua (для віртуального хостингу)
  • pdns1.hostiq.ua та pdns2.hostiq.ua (для VPS)
  • dns1.twinservers.net та dns2.twinservers.net (для реселлер-хостингу)

Перевірити, на які DNS-сервери спрямований ваш домен, можна за допомогою сервісу who.is. Впишіть там ваш домен, натисніть Enter і перегляньте, які DNS вказані в полях nserver.

Зміна IP-адреси домену запускає оновлення цієї інформації в системі DNS — Propagation. Це оновлення триває від 1 до 72 годин і відбувається в повністю автоматичному режимі. У цей час старі відвідувачі сайту можуть бачити сайт ще з минулого сервера.

Після перенесення також зміниться посилання, за яким ви заходите до cPanel або іншої панелі керування (для VPS). Її ми повідомимо у тікеті після перенесення. Логін та пароль не змінюватимуться.

Якщо ви використовуєте наші DNS-сервери, а також пошту домену не через поштові клієнти cPanel, будь ласка, змініть назву сервера в налаштуваннях пошти. Назву сервера буде вказано у посиланні з п.2. Наприклад: uashared**.twinservers.net .

Якщо у налаштуваннях сайту, CMS і т.д. вказаний сервер або його IP-адреса, після перенесення необхідно прописати нову IP-адресу чи назву нового сервера. Інформація про них буде вказана у листі, який ми надішлемо після закінчення перенесення.

Для замовлення зміни дата-центру для вашої послуги, будь ласка, напишіть запит до нашого розрахункового відділу на billing@hostiq.ua, вказавши зручний час для перенесення сайту, ваш Support PIN та бажаний дата-центр.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!