Є проекти, які ми дозволяємо розміщувати у нас на хостингу лише за певних умов. А є проекти, які не дозволяємо розміщувати в принципі. Докладніше про ці нюанси розповідаємо у статті.

VPN

Можна лише на VPS або виділеному сервері.

Ігрові сервери

Можна лише на VPS або виділеному сервері. Тільки у нас немає заздалегідь підготовлених серверів під конкретні ігри, вам доведеться встановлювати необхідне програмне забезпечення самостійно.

Щоб обрати тариф з правильним обсягом ресурсів, уточніть мінімальні вимоги для сервера. Можливо така інформація буде на сайті розробників гри або на якомусь форумі. Потім приходьте у чат до підтримки, ми підкажемо, який тариф підійде під ці вимоги.

Крім мінімальних вимог для запуску сервера, необхідно також враховувати і потенційну кількість відвідувачів, тому що вони також створюють навантаження на сервер.

Торрент-трекери

Можна лише на VPS або виділеному сервері, який розташований у дата-центрі в США. При цьому контент сайту має не порушувати авторські права. Якщо ми отримаємо скаргу на контент з вашого сервера, будемо змушені призупинити його роботу до тих пір, поки ви не видалите контент, що порушує права.

Неліцензійний софт

Не можна. Якщо ми виявимо, що на сервері використовуються програми без ліцензії, будемо змушені призупинити роботу вашого сервера і попросити видалити неліцензійне ПЗ.

Контент 18+

Не можна. Якщо ми виявимо, що на вашому сервері розміщено порнографічні матеріали, будемо змушені призупинити роботу вашого сервера доти, доки ви не видалите цей контент.

Чи була ця стаття корисною?

Дякуємо за відгук!